Prawda czy Wyzwanie

Najbardziej ekscytująca gra dla przyjaciół!

Pobierz darmową aplikację Prawda czy Wyzwanie na iOS i Androida. Odkryj 1000+ pytań i wyzwań! 😈

Prawda czy Wyzwanie app
Prawda czy Wyzwanie app
Prawda czy Wyzwanie app

Odkryj prawdziwe oblicze swoich znajomych!

Czy zawsze chciałeś/aś dowiedzieć się o pierwszym pocałunku swoich znajomych? A może od dawna zastanawiałeś się, co myśli o tobie koleżanka? Rozkręć każdą imprezę dzięki grze Prawda czy Wyzwanie (Truth or Dare)! To najlepsza gra imprezowa dla Ciebie i twoich znajomych. 😳

Zabawna, pełna napięcia I pikantna gra towarzyska!

Zaproś wszystkich znajomych, a Prawda czy Wyzwanie zatroszczy się o resztę. Przekazujcie sobie telefon, odpowiadając po kolei na pytania lub podejmując wyzwania – zabawa będzie nie do opisania! Wybieraj z trzech kategorii: dla początkujących graczy, doświadczonych oraz dla znawców tematu, poszukujących jeszcze większych wyzwań!

Zasady gry: Jak grać w Prawda czy Wyzwanie?

Prawda czy Wyzwanie (lub: Truth or Dare) to klasyczna gra na imprezę lub nocowanie u przyjaciół, która pozwoli lepiej ich poznać. Przygotuj się na niezapomniany wieczór pełen krępujących pytań i zabawnych wyzwań!

W grze musi uczestniczyć co najmniej dwóch graczy. Im większa grupa, tym większa zabawa! Ustalcie wspólnie, kto zaczyna. Osoba zaczynająca musi wybrać: „Prawda czy Wyzwanie?”. Następnie otrzymuje pytanie lub zadanie, które wymyśli reszta grupy lub poprzedni gracz.

Potrzebujesz inspiracji? Najfajniejsze pytania Truth or Dare znajdziesz w Internecie na tej stronie. Zebraliśmy dla Ciebie setki zabawnych pytań i zadań!

Przeczytaj zasady gry w całości

Pobierz oficjalną aplikację 😍

Śledź nas na Instagramie @playtruthdare!